Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Триває набір на підготовчі курси

Ми у Facebook

Довузівська підготовка НТУ «Дніпровська політехніка»

В Національному технічному університеті « Дніпровська політехніка» існує традиція - наприкінці навчального року відбувається зустріч випускників довузівської освіти з ректором вузу, академіком НАН України, доктором технічних наук, професором Г.Г.Півняком та відповідальнім секретарем приймальної комісії, доцентом А.В.Кожевниковим.

Ректор розповідає слухачам про ті виклики, що ставить суспільство до сучасних фахівців, про високий рейтинг нашого вузу, про те, що всі дороги відкриті в світі тому, хто добре володіє іноземними мовами.

Відповідальний секретар приймальної комісії знайомить випускників з особливостями вступної кампанії.

Більшість із слухачів планують вступати на технічні та комп’ютерні спеціальності нашого вузу. Наполегливі та цілеспрямовані!  Всі такі різні, дуже працьовиті, відкриті до спілкування. Це і є майбутня еліта України.

Кожного року більш ніж 50 відсотків випускників довузівської освіти вступають на місця за держзамовленням в наш та інші вузи міста.

Довузівська підготовка НТУ « Дніпровська політехніка» не тільки допомогає ретельно підготуватись до ЗНО. Слухачі поступово адаптуються до майбутнього навчання в вузі.

Підготовчі курси тривають 9, 6 або 3 місяці, заняття проводяться за суботньо – вечірньою формою. Підготовка відбувається за програмами ЗНО з математики, української мови та літератури, історії України, англійської мови, фізики, географії, біології та хімії.

Консультації можна отримати за адресою:

м.Дніпр, пр.Д. Яворницького 19, корп.4, поверх 3

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт