Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
Міжгалузевий інститут безперервної освіти

Мета створення МІБО - розширення інтеграції освіти, науки і виробництва, більш ефективне використання науково-педагогічного потенціалу гірського університету, професійна орієнтація молоді, організація підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, вивчення і використання міжнародного досвіду організації системи безперервної освіти.

Колектив МІБО щиро вітає колегу Пазініч Юлію Миколаївну з нагородженням срібною медаллю за високі досягнення та сприяння розвитку університету.

Сайт Міжгалузевого інституту безперервної освіти

Положення про МІБО Державного ВНЗ "НГУ"

МІБО пропонує Вам отримати освіту в Університеті за наступними формами:

Вечірня освіта 

Заняття проходять двічі на тиждень (в будні дні з 17:35 до 20:25 і в суботу з 9:35 до 15:50) протягом 4 років за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр або протягом 5 років за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст (магістр).

Довузівська підготовка 

Заняття проходять за суботньою формою (з 8:40 до 16:00), вечірньою (з 16:40 до 19:30) або суботньо-вечірньою формою навчання одночасно з навчанням в школі.

Екстернатна форма

За освітньо - кваліфікаційними рівнями бакалавр, спеціаліст, магістр (екстерни складають лише іспити і заліки з запланованих навчальних дисциплін за індивідуальними планами).

Післядипломна освіта

Надання здібностей виконувати додаткові завдання та обов'язки в межах отриманої спеціальності.

© 2006-2019 Інформація про сайт